TV POLAR je největší soukromá televizní společnost v Moravskoslezském kraji. Obsahem vysílaných pořadů je zpravodajství, publicistika, tematické magazíny, živé přenosy a zábava. Nejsledovanějším pořadem televize jsou regionální zprávy POLAR. Dívejte se s Lepšia.TV na živá online vysílání stanice POLAR nebo využijte funkci zpětné zhlédnutí. Lepšia.TV nabízí až 7 dní zpětného zhlédnutí všech pořadů dokumentární stanice POLAR. Ke sledování TV nepotřebujete žádné kabelové připojení, postačí Vám pouze internet a aplikace Lepšia.TV. Sledovat live nebo zpětné přenosy můžete přes televizi, mobil, tablet či počítač.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski