Stanica Polsat je celopoľská komerčná televízia. Jedná sa o poľský televízny kanál, ktorý vysiela filmy, správy, športové kanály, dokumenty a zahraničné seriály.

Užívajte si živé vysielanie stanice Polsat cez internet. Lepšia.TV, okrem live vysielania, umožňuje tiež sledovať už odvysielanej relácie stanice Polsat 30 dní spätne. Táto digitálna televízia ponúka mnoho iných skvelých funkcií, ako je neobmedzené nahrávanie relácií, pretáčanie nudných častí, pauza atď. V rámci služby Lepšia.TV máte k dispozícii aj kompletný archív. Sledujte stanicu Polsat naživo online alebo sa pozrite na svoje obľúbené relácie kedykoľvek spätne.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 139 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 145 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська