Stanica Polsat je celopoľská komerčná televízia. Jedná sa o poľský televízny kanál, ktorý vysiela filmy, správy, športové kanály, dokumenty a zahraničné seriály.

Užívajte si živé vysielanie stanice Polsat cez internet. Lepšia.TV, okrem live vysielania, umožňuje tiež sledovať už odvysielanej relácie stanice Polsat až 7 dní spätne. Táto digitálna televízia ponúka mnoho iných skvelých funkcií, ako je neobmedzené nahrávanie relácií, pretáčanie nudných častí, pauza atď. V rámci služby Lepšia.TV máte k dispozícii aj kompletný archív. Sledujte stanicu Polsat naživo online alebo sa pozrite na svoje obľúbené relácie kedykoľvek spätne.
Sledujte Polsat a všetkých 120 staníc (85 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1197 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 120 televíznych staníc vrátane 85 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1197 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko