TLC TLC TLC TLC
TLC je televízna stanica, ktorá sa venuje inšpiratívnemu a emocionálnemu obsahu, zahŕňajúcemu reality show, lifestyle a rodinné programy. Vďaka pestrému programu získavajú diváci pohľad do rôznorodých životov a príbehov, ktoré ponúkajú jedinečné a dojemné zážitky. Stanica TLC sa tak stáva ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú príjemné rodinné programy, ktoré im poskytnú pohodovú zábavu pri relaxácii.

Vychutnajte si so stanicou TLC na Lepšia.TV pútavý pohľad do každodenných životov zaujímavých rodín, fascinujúcich premien a dôležitých životných míľnikov. TLC prináša rozmanité spektrum relácií, ktoré oslovia každého diváka svojou rôznorodosťou. Vďaka Lepšia.TV si svoje obľúbené programy môžete neobmedzene nahrávať a sledovať ich tak až 7 dní po ich odvysielaní.

Zvukové stopy: čeština, angličtina, maďarčina
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 263 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina