Zoznam televíznych staníc | TV Bratislava

TV Bratislava online

TVBA vysiela nezávislý a pravdivý spravodajský servis, ktorý je určený predovšetkým obyvateľom Bratislavy. Na kanáli TV Bratislava môžete vidieť: všetko, čo sa týka voľnočasových aktivít, kultúry, dopravy, životného prostriedia, komunálne politiky ai.TV Bratislava je miestna televízia hlavného mesta Slovenska - Bratislavy. Stanica TVBA bola vytvorená najmä pre ľudích, ktorí sa zaujímajú o svoje okolie. Ich spravodajstvo je dôvernejší a pravdivé. Lepšia.TV vám prináša vysielanie TV Bratislava live online aj kompletný archív.Sledujte stanicu až 7 dní spätne alebo si svoje obľúbené relácie nahrajte a pustite, až budete mať chuť vy. Vyberajte z ponuky relácií TVBA alebo sledujte stanicu naživo online.
Sledujte TV Bratislava a všetkých 119 staníc (84 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1226 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 119 televíznych staníc vrátane 84 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1226 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko