TV OSEM TV OSEM TV OSEM TV OSEM
TV OSEM (TV8) je súkromná televízia so zameraním na zdravie, životný štýl a ezoteriku. Program televízie OSEM ponúka aktuálne fitness, hudbu, automoto, folklór, či poradenstvo v rôznych oblastiach života. Niektoré relácie môžu byť aj interaktívne, diváci dokážu svojim telefonátom priamo vstúpiť do vysielania.

Neobmedzuj sa vysielacím časom a sleduj svoje obľúbené relácie 30 dní spätne. Lepšia.TV prináša živé online vysielanie priamo do Vašej televízie v HD kvalite. Využi k svojmu sledovaniu akejkoľvek Android zariadení. Stanicu TV8 môžeš sledovať live alebo spätne kdekoľvek, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzaš. Zapni internetové pripojenie a sleduj TV!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 294 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina