Polský televizní kanál TV4 se věnuje převážně regionálnímu zpravodajství. Ale také vysílá mnoho seriálů ze starší i novější tvorby. Sledujte TV4 živě online nebo kdykoliv zpětně. Lepšia.TV umožňuje sledovat pořady stanice TV4, které již byly odvysílány před 7 dny. Zažeňte nudu při cestování nebo u doktora v čekárně a sledujte živé nebo zpětné vysílání digitální televize Lepšia.TV. Ke svému sledování můžete využít mobil, tablet, počítač nebo klasickou televizi. Objevte novou dimenzi sledování televize.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski