Poľský televízny kanál TV4 sa venuje prevažne regionálnemu spravodajstvu. Ale tiež vysiela mnoho seriálov zo staršej i novšej tvorby.

Sledujte TV4 naživo online alebo kedykoľvek spätne. Lepšia.TV umožňuje sledovať programy stanice TV4, ktoré už boli odvysielané pred 30 dňami. Zažeňte nudu pri cestovaní alebo u doktora v čakárni a sledujte živé alebo spätné vysielanie digitálnej televízie Lepšia.TV. K svojmu sledovaniu môžete využiť mobil, tablet, počítač alebo klasickú televíziu. Objavte novú dimenziu sledovania televízie.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 133 televíznych staníc vrátane 105 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 075 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська