Poľský televízny kanál TV4 sa venuje prevažne regionálnemu spravodajstvu. Ale tiež vysiela mnoho seriálov zo staršej i novšej tvorby.

Sledujte TV4 naživo online alebo kedykoľvek spätne. Lepšia.TV umožňuje sledovať programy stanice TV4, ktoré už boli odvysielané pred 30 dňami. Zažeňte nudu pri cestovaní alebo u doktora v čakárni a sledujte živé alebo spätné vysielanie digitálnej televízie Lepšia.TV. K svojmu sledovaniu môžete využiť mobil, tablet, počítač alebo klasickú televíziu. Objavte novú dimenziu sledovania televízie.
Sledujte TV4 a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1323 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1323 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko