Kanál TVN je hlavná televízna stanica skupiny TVN Group. Ide o poľskú stanicu, ktorá vysiela seriály, zábavný program, spravodajstvo, publicistiku, akvizície, reality show a celovečerné filmy. Okrem iného tiež vysiela exkluzívne informácie a videá zo sveta hviezd a mnoho iných zábavných programov.

Ak ste nestihli začiatok svojho obľúbeného programu, s Lepšia.TV to nie je žiadny problém. Všetky relácie stanice TVN si môžete pustiť od začiatku až 7 dní spätne. Alebo sledujte živé vysielanie TVN online a už Vám nič neutečie! Internetová televízia Lepšia.TV ďalej ponúka sledovanie TV na televízii, počítači, mobile aj tablete. Pozerajte sa kdekoľvek a kedykoľvek! Sledujte televíziu inak, online.
Sledujte TVN a všetkých 117 staníc (81 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1179 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 117 televíznych staníc vrátane 81 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1179 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko