Podporované zariadenia

| SLEDOVÁNÍ TV NA MOBILE A TABLETE

Službu Lepšia.TV si skvele vychutnáte tiež na chytrých zariadeniach, napríklad na mobiloch a tabletoch s OS Android alebo iOS. Pre sledovanie televízie na mobile alebo tablete si stačí stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV a pustiť si vysielanie Vašich obľúbených TV staníc a filmov v HD a využívať moderné televízne funkcie ako je pretáčanie alebo tridsaťdňové spätné zahliadnutie!

aplikácie pre Android

Inteligentné telefóny a tablety sú ideálny spôsob, ako sledovať televíziu naživo aj na cestách. Ak vlastníte zariadenia s OS Android, potom nie je nič jednoduchšie, ako si stiahnuť Android aplikáciu Lepšia.TV z obchodu Google Play. Po dokončení inštalácie sa prihlásite do svojho účtu Lepšia.TV a môžete si naplno užívať online vysielanie televízie s videotékou so 2 105 filmov v HD kvalite! Ak nemáte účet na Google Play, je možné stiahnuť priamo aktuálny balíček APK.

aplikácia pre Huawei

Sledovať svoje obľúbené relácie môžete aj na zariadeniach Huawei. Aplikáciu si stačí stiahnuť z AppGallery, prihlásiť a môžete sa pustiť do ničím nerušeného sledovania. Programy môžete tiež ľubovoľne pretáčať, nahrávať alebo sledovať vysielanie až 30 dní spätne v HD!

aplikácie pre iOS

Lepšia.TV tiež ponúka riešenie pre mobilné telefóny a tablety od značky Apple. Ak chcete sledovať TV v mobile alebo na tablete iOS, potom si stiahnite aplikáciu Lepšia.TV pre iOS z obchodu App Store. Rovnako ako u Android aplikácie Lepšia.TV je nutné sa prihlásiť pod užívateľským menom a heslom pre službu Lepšia.TV.IPTV aplikácia Lepšia.TV prináša ideálne riešenie pre tých, ktorí nechcú na sledovanie využívať televízor alebo počítač. Ponúka však rovnaké výhody, ako pri využívaní Lepšia.TV na Smart TV alebo klasickom televízore s Android set-top boxom Lepšia.TV. Môžete tak ľubovoľne pretáčať, nahrávať relácie alebo sledovať vysielanie televízie až 30 dní spätne v HD!

  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська