Podporované zariadenia

| SLEDOVÁNÍ TV NA MOBILE A TABLETE

Službu Lepšia.TV si skvele vychutnáte tiež na chytrých zariadeniach, napríklad na mobiloch a tabletoch s OS Android alebo iOS. Pre sledovanie televízie v mobile alebo na tablete si stačí stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV a pustiť si vysielanie Vašich obľúbených TV staníc a filmov v HD a využívať moderné televízne funkcie ako je pretáčanie alebo tridsaťdňové spätné zahliadnutie!

IPTV aplikácie pre Android zariadenia

Inteligentné telefóny a tablety sú ideálny spôsob, ako sledovať televíziu naživo aj na cestách. Ak vlastníte zariadenia s OS Android, potom nie je nič jednoduchšie, ako si stiahnuť Android aplikáciu Lepšia.TV z obchodu Google Play. Po dokončení inštalácie sa prihlásite do svojho účtu Lepšia.TV a môžete si naplno užívať online vysielanie televízie s videotékou so 1206 filmov v HD kvalite!

IPTV aplikácie pre iOS zariadenia

Lepšia.TV tiež ponúka riešenie pre mobilné telefóny a tablety od značky Apple. Ak chcete sledovať TV v mobile alebo na tablete iOS, potom si stiahnite aplikáciu Lepšia.TV pre iOS z obchodu App Store. Rovnako ako u Android aplikácie Lepšia.TV je nutné sa prihlásiť pod užívateľským menom a heslom pre službu Lepšia.TV. Na iOS zariadeniach bohužiaľ nie je podporované prehrávanie televízie v HD kvalite.

IPTV aplikácia Lepšia.TV prináša ideálne riešenie pre tých, ktorí nechcú na sledovanie využívať televízor alebo počítač. Ponúka však rovnaké výhody, ako pri využívaní Lepšia.TV na Smart TV alebo klasickom televízore s Android set-top boxom Lepšia.TV. Môžete tak ľubovoľne pretáčať, nahrávať relácie alebo sledovať vysielanie televízie až 30 dní spätne v HD!

  Česky Česky   English English   Polski Polski