Podporované zariadenia

| SLEDOVANIE TV NA PC A NOTEBOOKU

Službu Lepšia.TV môžete využívať na všetkých stolných počítačochnotebookochOS Windows, Linux alebo iOS. Jediné, čo k tomu potrebujete, je spustiť Váš internetový prehliadač (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge alebo Safari) a otvoriť stránku Lepšia.TV. Následne sa prihláste do svojho účtu kliknutím na tlačidlo Prihlásiť a môžete sa pustiť do sledovania!

Spustenie IPTV

Spustenie aplikácie Lepšia.TV cez internetový prehliadač Vám prináša rovnaké výhody ako sledovanie služby na Smart televíziách aj na televízoroch s pripojeným Android set-top boxom Lepšia.TV. Nájdete tu 136 staníc, svoje obľúbené filmyuložené nahrávky.

Sledovanie televízie cez počítač nebolo nikdy jednoduchšie!

Ďalšie možnosti sledovania

Chcete sledovať televíziu online aj na iných zariadeniach alebo na cestách? Potom vyskúšajte aplikáciu Lepšia.TV do mobilného zariadenia alebo tabletu s operačným systémom Android, alebo využite IPTV set-top box pre sledovanie Lepšia.TV na klasickom televízore. Prípadne si nainštalujte aplikáciu Lepšia.TV do svojej Smart televízie. Zistite viac o možnostiach využitie služby Lepšia.TV!

  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina