Sledovať
Arthur a Maltazardova pomsta
online

Arthur a Maltazardova pomsta
  Trailer   k filmu Arthur a Maltazardova pomsta
Prehrajte si Arthur a Maltazardova pomsta online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 135 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii: Arthur a Maltazardova pomsta

Príbeh pre malých i veľkých.
Artur je natešený, pretože dnes večer sa naposledy môže vrátiť do ríše Minimojov a stretnúť sa tam s princeznou Seléniou. Minimojovia na jeho počesť chystajú obrovskú hostinu a princezná si pripravila pre túto príležitosť šaty z ružových okvetných lístkov. Artur však nečakane nájde zrnko ryže, kde je napísané SOS. Nie je pochýb o tom, že princezná Selénia je v nebezpečenstve! Artur neváha ani minútu a beží ju zachrániť. Až na mieste zistí, že Minimojovia ho o pomoc nežiadali. Kto teda vymyslel túto nečakanú pascu?

Originálny názov:

Arthur et la vengeance de Maltazard

Réžia: Luc Besson
Hrajú: Selena Gomezová (Selenia), Freddie Highmore (Arthur), Omar Sy (Snow), Asa Butterfield (Arthur jako pětiletý), Stacy Fergusonová (Replay), Mia Farrowová (babička)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 52 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Cinema 13.4.2024 18:35
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)

Recenzie používateľov:

Upřímně, celé se to vyvíjelo na tři hvězdičky, ale ten závěr-nezávěr to úplně zabil. V podstatě to má děj, který vede odnikud nikam a ač všechny hlavní i vedlejší postavy znáte, chápete jejich chování, tak nepochopíte důvod vzniku tohoto snímku. Tedy spíše jeho rozdělení na dvě části. Až moc to totiž zavání ždímáním peněz z něčeho, co šlo naservírovat jedním chodem. 50%
50% ondrej.bezouska
Opět Arthur, ale teď už horší. První díl téhle trilogie byl fajn, pohodový a kouzelný. Druhý díl už s emi tolik nelíbil, jelikož jak jsem psala už k jedničce, téhle animaci moc nefandím a jelikož tady už jsem ani tolik nefandila ani příběhu, tak mě celkem celý film nudil. Jednička je rozhodně lepší.
60% Katy86
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina