Sledovať
Arthur a Maltazardova pomsta
online

Arthur a Maltazardova pomsta
  Trailer k filmu Arthur a Maltazardova pomsta Trailer
Prehrajte si Arthur a Maltazardova pomsta online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 133 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Príbeh pre malých i veľkých.
Artur je natešený, pretože dnes večer sa naposledy môže vrátiť do ríše Minimojov a stretnúť sa tam s princeznou Seléniou. Minimojovia na jeho počesť chystajú obrovskú hostinu a princezná si pripravila pre túto príležitosť šaty z ružových okvetných lístkov. Artur však nečakane nájde zrnko ryže, kde je napísané SOS. Nie je pochýb o tom, že princezná Selénia je v nebezpečenstve! Artur neváha ani minútu a beží ju zachrániť. Až na mieste zistí, že Minimojovia ho o pomoc nežiadali. Kto teda vymyslel túto nečakanú pascu?

Réžia: Luc Besson
Hrajú: Selena Gomezová (Selenia), Freddie Highmore (Arthur), Omar Sy (Snow), Asa Butterfield (Arthur jako pětiletý), Stacy Fergusonová (Replay), Mia Farrowová (babička)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 53 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 21.1.2023 09:22
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська