Sledovať Arthur a Maltazardova pomsta online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Arthur a Maltazardova pomsta
  Trailer k filmu Arthur a Maltazardova pomsta   Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Dětem
Réžia:
Luc Besson
Hrajú:
Selena Gomezová (Selenia), Freddie Highmore (Arthur), Omar Sy (Snow), Asa Butterfield (Arthur jako pětiletý), Stacy Fergusonová (Replay), Mia Farrowová (babička)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Príbeh pre malých i veľkých.

Artur je natešený, pretože dnes večer sa naposledy môže vrátiť do ríše Minimojov a stretnúť sa tam s princeznou Seléniou. Minimojovia na jeho počesť chystajú obrovskú hostinu a princezná si pripravila pre túto príležitosť šaty z ružových okvetných lístkov. Artur však nečakane nájde zrnko ryže, kde je napísané SOS. Nie je pochýb o tom, že princezná Selénia je v nebezpečenstve! Artur neváha ani minútu a beží ju zachrániť. Až na mieste zistí, že Minimojovia ho o pomoc nežiadali. Kto teda vymyslel túto nečakanú pascu?
Hodnocenie:
53 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski