Sledovať Arthur a Minimojovia online

Prehrajte si Arthur a Minimojovia online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 107 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Arthur a Minimojovia
  Sledovať Arthur a Minimojovia online
Žáner:
Animovaný, Rodinný
Réžia:
Pierre-Alain Chartier
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Artur je bystrý, chytrý a živý 10letý chlapec, který tráví prázdniny v domě své oblíbené babičky. V její zahradě se nachází úžasný svět neviditelný pro lidské oko - svět Minimojů. Artur jednoho dne objeví tajnou chodbu, přes kterou vstoupí do tohoto zázračného světa a stává se jejich zachráncem. Pomáhá těmto malým nepatrným lidem odvrátit všechna nebezpečí, jak invazi maltardské armády, jejich věčného nepřítele. Z nesmělého Artura se najednou stane nebojácný hrdina a spolu s přáteli Seleniou a Betameche osvobodí Minimoje. S touto trojicí však bude cesta k vítězství plná překvapení.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
Jojko Jojko Archív a všetky videá relácií televízie Jojko online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski