Sledovať Asterix a překvapení pro Césara online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Asterix a překvapení pro Césara
  Trailer k filmu Asterix a překvapení pro Césara   Sledovať 1223 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Réžia:
Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi
Hrajú:
Roger Carel (Asterix (hlas)), Pierre Tornade (Obelix (hlas)), Pierre Mondy (Caius (hlas)), Serge Sauvion (Cézar (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix (hlas)), Roger Lumont (Briseradius (hlas))
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1985
Popis:
Život v galskej dedine prebieha krásne a pokojne, ale všetko sa zmení, keď sa do osady vráti Falbala, dcéra náčelníka. Obelix sa do nej zaľúbi, ale ona už má priateľa - Tragikomixa. Milenecký pár však unesú Rimania, a tak sa Asterix s Obelixom s verným psíkom Idefixom musia vybrať na cestu, aby ich zachránili. Na svojej púti prejdú africkou púšťou, kde sa stretnú s otrokármi a dostanú sa tiež do Ríma, kde musia bojovať s levmi i gladiátormi...
Hodnocenie:
70 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski