Sledovať Asterix a prekvapenie pre Cézara online

Prehrajte si Asterix a prekvapenie pre Cézara online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Asterix a prekvapenie pre Cézara
  Trailer k filmu Asterix a prekvapenie pre Cézara   Sledovať Asterix a prekvapenie pre Cézara online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Réžia:
Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi
Hrajú:
Roger Carel (Asterix (hlas)), Pierre Tornade (Obelix (hlas)), Pierre Mondy (Caius (hlas)), Serge Sauvion (Cézar (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix (hlas)), Roger Lumont (Briseradius (hlas))
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1985
Popis:
Život v galskej dedine prebieha krásne a pokojne, ale všetko sa zmení, keď sa do osady vráti Falbala, dcéra náčelníka. Obelix sa do nej zaľúbi, ale ona už má priateľa - Tragikomixa. Milenecký pár však unesú Rimania, a tak sa Asterix s Obelixom s verným psíkom Idefixom musia vybrať na cestu, aby ich zachránili. Na svojej púti prejdú africkou púšťou, kde sa stretnú s otrokármi a dostanú sa tiež do Ríma, kde musia bojovať s levmi i gladiátormi...
Hodnocenie:
70 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski