Sledovať Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online

Prehrajte si Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
  Trailer k filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra   Sledovať Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Alain Chabat
Hrajú:
Gérard Depardieu (Obélix), Christian Clavier (Astérix), Jamel Debbouze (Numérobis), Monica Bellucciová (Kleopatra), Alain Chabat (Jules César), Claude Rich (Getafix)
Krajina:
Francie, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Statočný Obelix prichádza do Egypta, aby pomohol egyptskej kráľovnej Kleopatre vyhrať stávku s Juliousom Cézarom!

Píše sa rok 52 pred Kristom. Egypt slávnej Kleopatry je pod nadvládou rímskeho impéria. A čo je najhoršie - Kleopatra a Cézar sú milenci. Cisár si napriek tomu nemôže odpustiť sarkastické výroky na adresu Egypťanov. Podráždená vládkyňa navrhne stávku, ktorá má tieto podmienky: Keď sa jej podarí vybudovať prepychový palác do troch mesiacov, Cézar bude musieť verejne prehlásiť, že Egypťania sú najväčším národom medzi všetkými. Ale postaviť palác za tri mesiace je takmer nesplniteľná úloha. Numerobis, architekt, ktorý bol stavbou poverený,
Hodnocenie:
68 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski