Poľský komerčné kanál TV Puls, ktorý odštartoval v marci 2001, vysiela filmy, seriály a zábavu pre celú rodinu.

Pozerajte sa na živé prenosy stanice TV Puls online alebo si ich pustite spätne. Poľské filmy a seriály si s Lepšia.TV môžete prehrať 30 dní spätne alebo si ich jednoducho nahrať a pustiť neskôr, až budete mať čas. Výhoda online televízie Lepšia.TV je, že si môžete pustiť akýkoľvek reláciu stanice TV Puls v televízii, mobile, tablete ba dokonca aj v počítači. S digitálnou televíziou Lepšia.TV sa rozhodne nudiť nebudete.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 133 televíznych staníc vrátane 105 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 074 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська