Polský komerční kanál TV Puls, který odstartoval v březnu 2001, vysílá filmy, seriály a zábavu pro celou rodinu. Dívejte se na živé přenosy stanice TV Puls online nebo si je pusťte zpětně. Polské filmy a seriály si s Lepšia.TV můžete přehrát až 7 dní zpětně nebo si je jednoduše nahrát a pustit později, až budete mít čas. Výhoda online televize Lepšia.TV je, že si můžete pustit jakýkoliv pořad stanice TV Puls v televizi, mobilu, tabletu ba dokonce i v počítači. S digitální televizí Lepšia.TV se rozhodně nudit nebudete.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski