Sledovať Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online

Prehrajte si Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje
  Trailer k filmu Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje   Sledovať Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online
Žáner:
Dobrodružný, Rodinný, Dětem
Réžia:
Christian Duguay
Hrajú:
Félix Bossuet (Sébastien), Tchéky Karyo (Cézar), Thierry Neuvic (Kámen), Margaux Chatelier (Angelina), Thylane Blondeau (Gabriele), Urbain Cancelier (starosta)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Veľké priateľstvo pokračuje ešte väčším dobrodružstvom.

Je september 1945 a všetci obyvatelia horskej dedinky v srdci úchvatných savojských Álp oslavujú koniec vojny. Sebastián vyrástol a stal sa z neho desaťročný chlapec. Spoločne s divokou psou kamarátkou Bellou netrpezlivo čaká na návrat Angeliny, ktorá preňho vždy bola ako jeho druhá matka. Lenže namiesto nej dorazí do Saint Martin strašná správa: lietadlo, ktorým cestovala, sa zrútilo a Angelina sa stratila v hlbokom lese. Celá dedina smúti. Lepšie povedané celá dedina okrem Césara
Hodnocenie:
65 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski