Sledovať
Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje
online

Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje
  Trailer k filmu Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje Trailer
Prehrajte si Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 118 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Veľké priateľstvo pokračuje ešte väčším dobrodružstvom.
Je september 1945 a všetci obyvatelia horskej dedinky v srdci úchvatných savojských Álp oslavujú koniec vojny. Sebastián vyrástol a stal sa z neho desaťročný chlapec. Spoločne s divokou psou kamarátkou Bellou netrpezlivo čaká na návrat Angeliny, ktorá preňho vždy bola ako jeho druhá matka. Lenže namiesto nej dorazí do Saint Martin strašná správa: lietadlo, ktorým cestovala, sa zrútilo a Angelina sa stratila v hlbokom lese. Celá dedina smúti. Lepšie povedané celá dedina okrem Césara

Réžia: Christian Duguay
Hrajú: Félix Bossuet (Sébastien), Tchéky Karyo (Cézar), Thierry Neuvic (Kámen), Margaux Chatelier (Angelina), Thylane Blondeau (Gabriele), Urbain Cancelier (starosta)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko