Sledovať
Heidi, děvčátko z hor
online

Heidi, děvčátko z hor
  Trailer k filmu Heidi, děvčátko z hor Trailer
Prehrajte si Heidi, děvčátko z hor online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 138 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Malá sirota Heidi žije so svojim dedkom v nádhernom prostredí švajčiarskych Álp a prežíva najšťastnejšie dni svojho detstva pri pasení stáda kôz a bezstarostných hrách s kamarátom Petrom. Jedného dňa ju však teta odvezie do ďalekého Frankfurtu, kde má robiť spoločnosť chorému bohatému dievčatku Kláre. Obe deti sa rýchlo spriatelia, ale Heidi stále smúti sa dedkom, Petrom a svojim domovom v horách.

Originálny názov:

Heidi

Réžia: Alain Gsponer
Hrajú: Anuk Steffen (Heidi), Anna Schinz (Dete), Lilian Naef (Bärbel), Bruno Ganz (Alpöhi), Peter Jecklin (pastor), Christoph Gaugler (Senner)
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 24.9.2023 10:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська