Sledovať Heidi online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Heidi
  Trailer k filmu Heidi   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Rodinný, Dětem
Réžia:
Alain Gsponer
Hrajú:
Anuk Steffen (Heidi), Anna Schinz (Dete), Lilian Naef (Bärbel), Bruno Ganz (Alpöhi), Peter Jecklin (pastor), Christoph Gaugler (Senner)
Krajina:
Německo, Švýcarsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Malá sirota Heidi žije so svojim dedkom v nádhernom prostredí švajčiarskych Álp a prežíva najšťastnejšie dni svojho detstva pri pasení stáda kôz a bezstarostných hrách s kamarátom Petrom. Jedného dňa ju však teta odvezie do ďalekého Frankfurtu, kde má robiť spoločnosť chorému bohatému dievčatku Kláre. Obe deti sa rýchlo spriatelia, ale Heidi stále smúti sa dedkom, Petrom a svojim domovom v horách.
Hodnocenie:
74 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski