Sledovať Cesta na tajomný ostrov online

Prehrajte si Cesta na tajomný ostrov online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Cesta na tajomný ostrov
  Trailer k filmu Cesta na tajomný ostrov   Sledovať Cesta na tajomný ostrov online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Science Fiction
Réžia:
Brad Peyton
Hrajú:
Dwayne Johnson (Hank), Michael Caine (Alexander), Josh Hutcherson (Sean), Luis Guzman (Gabato), Vanessa Anne Hudgensová (Kailani), Kristin Davisová (Liz)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Věř v nemožné. Objev neskutečné.

V tomto pokračovaní celosvetovo úspešného filmu Cesta do stredu Zeme z roku 2008 nové rodinné dobrodružstvo vo formáte 3D začína tým, že mladý Sean Anderson dostane zakódované tiesňové volanie zo záhadného ostrova, z miest, kde by sa žiadny ostrov nemal nachádzať. Je to miesto, kde sú zvláštne formy života, hory zo zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajomstvo. Nový nevlastný otec Hanka nie je schopný syna zadržať a tak sa s ním radšej vydá na spoločnú výpravu. Spoločne s pilotom helikoptéry a jeho krásnou a rozhodnou dcérou, sa vydajú hľadať ostrov, zachrániť opustených obyvateľov a tiež uniknúť seizmickým vlnám, ktoré tlačia ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova boli navždy pochované v mori.
Hodnocenie:
59 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski