Sledovať film Hellboy online

Prehrajte si film Hellboy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hellboy
  Trailer k filmu Hellboy   Sledovať Hellboy online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Horor, Science Fiction, Fantasy
Réžia:
Guillermo del Toro
Hrajú:
Ron Perlman (Hellboy), John Hurt (Trevor 'Broom' Bruttenholm), Selma Blairová (Liz Shermanová), Rupert Evans (John Myers), Karel Roden (Grigori), Jeffrey Tambor (Tom Manning)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
V pekle ho nechtěli, tak přišel mezi nás.

Ku koncu druhej svetovej vojny, keď už to s ich plánmi na ovládnutie sveta nevyzeralo veľmi ružovo, požiadali nacisti nebezpečného a krutého čarodejníka Grigoriho Rasputina, o otvorenie brány do inej dimenzie, odkiaľ chceli priviesť na Zem temné mocnosti, ktoré by im pomohli pri jej dobytí a ovládnutí. No ich plán zlyhal, pretože hoci sa Rasputiovi skutočne podarilo otvoriť bránu do iného sveta, spojenci, ktorí to všetko videli, dokázali v poslednej chvíli zabrániť najhoršiemu! Až na jednu drobnosť - cez onú bránu sa na Zem zo srdca samotného pekla dostal malý červený diablik... Ujal sa ho vtedy profesor Trevor "Broom" Bruttenholm, expert na okultizmus, ktorý sa potom v podstate celý zvyšok svojho života snažil vychovať z neho "dobrého" diabla. O mnoho rokov neskôr je z roztomilého rohatého drobca, ktorému dali príznačné meno Hellboy, dospelý chlap, ktorý má plné ruky práce pre supertajnú americkú organizáciu bojujúcu proti nadprirodzeným silám, ktoré ešte stále vytrvalo ohrozujú náš svet. Drsný Hellboy (Ron Perlman), ktorého jeho priatelia občas familiárne prezývajú "Červený", nepracuje sám, hoci by mu to tak nepochybne vyhovovalo najviac, ale s rybo-ľudským hybridom Abeom Sapienom a neskúseným agentom Johnom Myersom, ktorý sa jedného dňa má stať plnohodnotným Bruttenholmovým nástupcom. Jeho srdce, takisto nezvyčajne veľké a silné ako on sám, však bije len pre krásnu Liz Shermanovú, ktorá, rovnako ako on, disponuje nadprirodzenými schopnosťami - len silou svojich myšlienok dokáže zapáli oheň! Na jeho veľkú smolu o ňom ale Liz nechce ani len počuť - a navyše je práve na vlastnú žiadosť umiestnená na psychiatrii, pretože svoje schopnosti nedokáže ovládať a chce ich mať konečne pod kontrolou. Keď sa však objaví nová hrozba - Rasputin chce totiž svoje dielo skazy dokonať podarí sa Myersovi presvedčiť Liz, aby s Hellboyom a ostatnými opäť spolupracovala.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski