Sledovať Cisárov pekár, pekárov cisár online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Cisárov pekár, pekárov cisár
  Trailer k filmu Cisárov pekár, pekárov cisár   Sledovať 1384 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Fantasy, Horor, Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Jan Werich (Rudolf II), Marie Vášová (Stradová, hraběnka), Natasa Gollová (Kateřina aka Sirael), Bohuš Záhorský (Lang, komoří), Jiří Plachý (Edward Kelley), Zdeněk Štěpánek (Rusworm, maršál)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný.

Nezabudnuteľná dvojdielna historická komédia o starnúcom cisárovi Rudolfovi II., ktorý sa namiesto plnenia vladárskych povinností snaží odhaliť tajomstvo umelej energie, ktorá by dokázala oživiť legendárneho Golema. Jeho veľkou túžbou je, aby bol večne mladý, a preto trpí na svojom dvore rôznych alchimistov, či skôr podvodníkov, sľubujúcich vyrobenie nápoja večnej mladosti. Zložitú situáciu na cisárskom dvore ešte viac skomplikuje pekár Matej, ktorý sa neuveriteľne podobá na cisára. Po úteku z väzenia je omylom považovaný za omladnutého panovníka ... V hlavnej dvojúlohe sa predstavil nezabudnuteľný Jan Werich.
Hodnocenie:
83 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski