Doba ľadová 2

Sledovať
Doba ľadová 2
online

Prehrajte si Doba ľadová 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 114 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Vo filme Doba ľadová 2 sa znovu stretávame so štvoricou obľúbených hrdinov animovaného príbehu Doba ľadová - mamutom Mannym, leňochodom Sidom, šabľozubým tigrom Diegom a prehistorickou veveričiakom Scratom, ktorému sa neustále lepí na päty obrovská smola.
Doba ľadová sa chýli ku koncu a mamut Manny, leňochod sid a šabľozubý tiger Diego si užívajú roztápajúci sa raj, ktorý je ich novým domovom. Trojica stále drží spolu a premena okolia im zatiaľ neprináša problémy, iba radosti. Manny je pripravený založiť si rodinu, ale žiadneho iného mamuta nikto už celú večnosť nezazrel, takže má obavy, že môže byť posledným žijúcim mamutom. Potom, akoby zázrakom, stretne Ellie, jedinú mamutiu slečnu na celom svete. Majú iba dva malé problémy - po prvé sa vôbec nemôžu vystáť, ale druhý problém je ešte závažnejší - Ellie je presvedčená, že nie je mamutom, ale vačicou, keďže sa po svete potuluje s dvojicou

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Rozprávka, Rodinný, Romantický
Réžia: Carlos Saldanha
Hrajú: Ray Romano (Manny (hlas)), John Leguizamo (Sid (hlas)), Denis Leary (Diego (hlas)), Seann William Scott (Crash (hlas)), Josh Peck (Eddie (hlas)), Queen Latifahová (Ellie (hlas))
Scénár: Peter Gaulke, Jim Hecht, Gerry Swallow
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko