Sledovať Fantastický ostrov Kačera Daffyho online

Prehrajte si Fantastický ostrov Kačera Daffyho online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Fantastický ostrov Kačera Daffyho
  Sledovať Fantastický ostrov Kačera Daffyho online
Žáner:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Dětem
Réžia:
Friz Freleng, Chuck Jones, Robert McKimson, Phil Monroe
Hrajú:
Mel Blanc (Foghorn Leghorn), June Forayová (babička), Les Tremayne (Well)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Kačer Daffy a Speedy Gonzales uvízli na pustém ostrově a Daffy už má plný zobák kokosových ořechů, kterými se musí živit. Potom však objeví mapu, která je dovede ke kouzelné mluvící studánce, jež splní každé přání tomu, kdo drží v ruce mapu. Chamtivého kačera napadne využít ji k rychlému zbohatnutí a navrhne vybudovat na ostrově turistické centrum a prodávat za tučný obnos splněná přání. Brzy se objeví celý zástup těch, kteří by rádi využili zázračnou moc studánky, ani problémy však na sebe nenechají dlouho čekat. Mapa totiž původně patřila pirátům Yosemite Samovi a Tasmánskému čertovi, a ti ji teď chtějí zpět. Ztratili ji v bitvě s králíkem Bugsem, a když zjistili, že ji vzal někdo s černým peřím, šli téměř najisto. Daffy a Speedy se mapy nechtějí vzdát, a to nedopadne dobře. Mapa je zničena a všichni uvíznou na ostrově. Studánka jim nabídne splnění posledních tří přání a nabádá je, aby volili moudře.
Hodnocenie:
70 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski