Sledovať Fimfárum 2 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Fimfárum 2
  Trailer k filmu Fimfárum 2   Sledovať 1566 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný
Réžia:
Jan Balej, Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt, Břetislav Pojar
Hrajú:
Jan Werich (Hlas), Ota Jirák (Hlas)
Scénár:
Jan Balej, Aurel Klimt, Jiří Kubíček, Břetislav Pojar
Krajina:
Česká republika, Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Pokračovanie celovečerného animovaného pásma na motívy rovnomennej knihy Jana Wericha. Vtipné i poučné rozprávanie o veciach rozprávkových i každodenných, o zázrakoch, ale aj o úplne obyčajných ľudských slabostiach a chytráctvach. Výtvarné poňatie bábkových príbehov presne vystihuje humor a atmosféru rozprávok "Moře, strýčku, proč je slané?", "Tři sestry a jeden prsten", "Hrbáči z Damašku" a "Paleček", ktoré Jan Werich narozprával na gramofónovú platňu v šesťdesiatych rokoch a knižne vydal pod titulom Fimfárum.
Hodnocenie:
73 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko