Sledovať
Hotel Transylvánie
online

Hotel Transylvánie
  Trailer   k filmu Hotel Transylvánie
Prehrajte si Hotel Transylvánie online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 135 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii: Hotel Transylvánie

Vitajte v hoteli Transylvania! V Drakulovom luxusnom päť hviezdičkovom hoteli, kde sa môžu všetky najznámejšie svetové monštrá - Frankenstein a jeho Nevesta, Múmia, Vlkolaci, Zombie, Gremlini a všetci ostatní - stretnúť a byť ďaleko od všetkých v bezpečnom prostredí bez ľudí. Ale Drakula má ešte dôležitejší dôvod, prečo držať obyčajných smrteľníkov ďaleko od Hotela Transylvania: aby ochránil Mavis, svoju milovanú dcéru, ktorá práve oslavuje svoje 118 narodeniny...

Originálny názov:

Hotel Transylvania

Hrajú: Adam Sandler (Drákula (Petr Rychlý)), Andy Samberg (Jonathan (Ondřej Brzobohatý)), Selena Gomezová (Mavis (Lucie Vondráčková)), Kevin James (Frankenstein (Tomáš Juřička)), Fran Drescherová (Eunice (Jaroslava Brousková)), Steve Buscemi (Wayne (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 21.1.2024 09:22

Recenzie používateľov:

Ale jo, mě to bavilo. Nejvíc se mi líbil ten paradox, že hnusáci příšerňáci se vlastně lidí bojí vic, než my jich. :-) Ústřední trojice je k sežrání (teď nemyslím doslovně) a přes víceméně nulový příběh se divák nenudí.
80% master19
Perfektní animovaná jednohubka, která je až po okraj napěchovaná skvělými gagy. Jen je škoda toho příběhu, který se veze na klasické vlně klišé.
80% luka4615
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina