Film Dobrú chuť!

Sledovať film
Dobrú chuť!
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Animovaná rodinná komédia od tvorcov filmov Autá a Hľadá sa Nemo o živote potkanov vo francúzskej reštaurácii.
Po tom, čo zaviedli divákov do sveta áut, superhrdinov, rýb, strašidiel a hračiek, tvorcovia zo štúdia Pixar pripravujú ďalší originálny príbeh, v ktorom spoja nemysliteľné - svet päťhviezdičkových reštaurácií a potkanov v animovanej komédii Bon Apéttit!Mladý potkan Remy sníva o tom, že sa napriek želaniu svojej rodiny a očividnej prekážke svojho pôvodu stane veľkým francúzskym šéfkuchárom. Osud Remyho zaveje do stoky pod vyhlásenou reštauráciou, ktorú preslávil jej zakladateľ, kulinárska legenda Auguste Gusteau. Nehľadiac na nebezpečenstvo a fakt, že je neobvyklým a hlavne nevítaným návštevníkom špičkovej francúzskej reštaurácie, Remy sa napriek

Žáner: Animovaný, Komédia, Rodinný
Réžia: Brad Bird, Jan Pinkava
Hrajú: Patton Oswalt (Remy (hlas)), Ian Holm (Skinner), Peter O'Toole ((hlas)), Lou Romano (Linguini), Brian Dennehy (Django), Peter Sohn (Emile)
Scénár: Jan Pinkava, Jim Capobianco, Brad Bird
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko