LazyTown

Sledovať
LazyTown
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě - Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. Ostatní děti z LazyTown jsou zvídavé, dobrodružné, hravé, a stejně jako Stephanie se jen snaží objevit své vlastní světy. Každé z nich má silné i slabé stránky, se kterými se všechny děti mohou ztotožnit.

Žáner: Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný
Réžia: Sigvaldi J. Kárason, Jonathan Judge, Steve Feldman, Raymond P. Le Gué, Kirk R. Thatcher, Magnús Scheving
Hrajú: Magnús Scheving (Spartakus), Stefán Karl Stefánsson (Robbie Rotten), Julianna Rose Mauriello (Stephanie), Julie Westwood (Bessie Busybody / ...), Kobie Powell (Pixel), Gudmundur Thor (Ziggy)
Scénár: Michael Rabb, Mark Valenti, Hanna Maja, Mo Willems, Adam Peltzman, Gudmundur Thor
Krajina: Island, USA
Rok výroby: 2004-2006
Hodnocenie: 59 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko