Sledovať Phineas & Ferb online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Phineas & Ferb
  Sledovať 1353 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Akční, Komedie, Rodinný, Hudba & Umění, Science Fiction
Réžia:
Jay Lender
Hrajú:
Vincent Martella (Phineas), Ashley Tisdale (Candace), Thomas Sangster (Ferb), Caroline Rheaová (Linda Flynn-Fletcherová), Dan Povenmire (Dr. Doofenshmirtz / Additional Voices), Jeff 'Swampy' Marsh (Major Monogram)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007-2014
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Dvaja nevlastní bratia Phineas a Ferb sú neobyčajní chlapci s potenciálom malých géniov, ktorí neznášajú nudu, a preto neustále vymýšľajú a zhotovujú super vynálezy. Pritom sa však stále pletú pod nohy svojej staršej sestre, puberťáčke Candace, ktorá sa každý ich vynález snaží ukázať ich mame. To sa jej našťastie ešte nepodarilo.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko