Phineas & Ferb

Sledovať
Phineas & Ferb
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Dvaja nevlastní bratia Phineas a Ferb sú neobyčajní chlapci s potenciálom malých géniov, ktorí neznášajú nudu, a preto neustále vymýšľajú a zhotovujú super vynálezy. Pritom sa však stále pletú pod nohy svojej staršej sestre, puberťáčke Candace, ktorá sa každý ich vynález snaží ukázať ich mame. To sa jej našťastie ešte nepodarilo.

Žáner: Animovaný, Akčný, Komédia, Rodinný, Hudba & Umenie, Science Fiction
Réžia: Derek Lee Thompson, Sue Perrotto, Kim Roberson, Jeff 'Swampy' Marsh, Jay Lender, Russell Calabrese
Hrajú: Vincent Martella (Phineas Flynn / ...), Thomas Sangster (Ferb Fletcher / ...), Ashley Tisdale (Candace Flynn / ...), Dan Povenmire (Dr. Heinz Doofenshmirtz / ...), Jeff 'Swampy' Marsh (Major Francis Monogram / ...), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus / ...)
Scénár: David Shayne, David Shane, Elizabeth Ito, Richard Goodman, Patrick A. Ventura, J.G. Quintel
Krajina: USA
Rok výroby: 2007-2014
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko