Lorax

Lorax
  Trailer   k filmu Lorax
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

V tomto mestečku už dávno zabudli, aká je skutočná vôňa kvetov či chuť ovocia. Všetko je tu totiž umelé. Čo je to za svet, v ktorom už nie je ani kúsok živej prírody, pýtate sa? Je to mestečko, v ktorom žije dvanásťročný Ted. Všetko je tu umelé, vrátane zvierat, kvetov a stromov, u ktorých si môžete diaľkovým ovládačom nastaviť jarnú, letnú, jesennú, zimnú...

Originálny názov:

Dr. Seuss' The Lorax

Hrajú: Danny DeVito (Lorax (hlas)), Ed Helms (Once-ler (hlas)), Zac Efron (Ted (hlas)), Taylor Swift (Audrey (hlas)), Betty Whiteová (Norma (hlas)), Rob Riggle (O'Hare (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 64 %
Vysielané na: Polsat
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina