Sledovať Malá mořská víla online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Malá mořská víla
  Trailer k filmu Malá mořská víla   Sledovať 1222 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Karel Kachyňa
Hrajú:
Miroslava Šafránková (Malá morská víla), Radovan Lukavský (Král vsech morí), Petr Svojtka (Princ Jizní ríse), Libuše Šafránková (Princezna), Marie Rosůlková (babička), Milena Dvorská (Carodejnice)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1976
Popis:
Nejmladší dcera mořského krále se zamilovala do pozemského prince. Bude její láska opětována?

Vypráví o lásce malé mořské víly, dcery mořského krále, k pozemskému princi ze ztroskotané lodi. Pro něj víla obětuje to nejcennější, co má - svou nesmrtelnost a svůj hlas. Je to však láska nenaplněná, protože princ se zamiluje do cizí princezny, o které si omylem myslí, že je jeho zachránkyně. Víla se může zachránit, když prince zabije, avšak pokud to nedokáže, změní se v mořskou pěnu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski