Malá mořská víla

Sledovať
Malá mořská víla
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Vypráví o lásce malé mořské víly, dcery mořského krále, k pozemskému princi ze ztroskotané lodi. Pro něj víla obětuje to nejcennější, co má - svou nesmrtelnost a svůj hlas. Je to však láska nenaplněná, protože princ se zamiluje do cizí princezny, o které si omylem myslí, že je jeho zachránkyně. Víla se může zachránit, když prince zabije, avšak pokud to nedokáže, změní se v mořskou pěnu.

Žáner: Rozprávka
Réžia: Karel Kachyňa
Hrajú: Miroslava Šafránková (Malá morská víla), Radovan Lukavský (Král vsech morí), Petr Svojtka (Princ Jizní ríse), Libuše Šafránková (Princezna), Marie Rosůlková (babička), Milena Dvorská (Carodejnice)
Scénár: Hans Christian Andersen, Ota Hofman, Karel Kachyňa
Krajina: Československo
Rok výroby: 1976
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko