Sledovať Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce
  Sledovať 1558 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Réžia:
Michael Moloney
Hrajú:
Parker Simmons (Mao Mao / ... 31 dílů, 2019), Griffith Kimmins (Badgerclops / ... 31 dílů, 2019), Lika Leong (Adorabat / ... 31 dílů, 2019), Debra Wilsonová (Muffins / ... 10 dílů, 2019), Christopher McCulloch (Orangusnake / ... 8 dílů, 2019), Tommy Blacha (Chubbum / ... 8 dílů, 2019)
Scénár:
Keith Fay, Parker Simmons, Nina G. Bargiel, Griffith Kimmins, Kelly Lynne D'Angelo, Allison Craig
Krajina:
USA
Rok výroby:
2019-2020
Popis:
Ve městě je nový šerif - je odvážný, chytrý a je to kocour! Mao Mao je smělý hrdina (nebo to o sobě alespoň tvrdí) a je nejnovějším šerifem v údolí Pure Heart. Se svými kamarády Jezeklopsem a Něžnopýrkou je tu vždy ve chvíli, kdy je potřeba někoho zachránit od padoušských Vzdušných pirátů a dalších zloduchů ohrožujících okolí.
Hodnocenie:
65 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko