Stanica HBO ponúka tie najlepšie relácie bez reklám 24 hodín denne! Sledujte filmové trháky a celé seriály online. Do tejto kategórie spadajú okrem filmov a seriálov napr. dokumentárne filmy, filmové magazíny, portréty filmových celebrít, dokumenty z natáčania a koncerty svetových i domácich hudobných hviezd. HBO pravidelne vyhotovuje tiež práva na vysielanie prestížnych udalostí zo sveta filmu a zábavy - udeľovanie Oscarov či Zlatých glóbusov. S Lepšia.TV máte možnosť živé vysielanie HBO stanice kedykoľvek zastaviť, pretočiť či práve bežiace relácia pustiť od začiatku, a to pokojne až 7 dní spätne. Takže už sa vám nemôže stať, že svoj obľúbený film zmeškáte. Užívajte si HBO online na všetkých obrazovkách kedykoľvek a kdekoľvek v HD rozlíšení. Sledujte live HBO relácie cez internet tiež na cestách!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski