Stanica HBO ponúka tie najlepšie relácie bez reklám 24 hodín denne! Sledujte filmové trháky a celé seriály online. Do tejto kategórie spadajú okrem filmov a seriálov napr. dokumentárne filmy, filmové magazíny, portréty filmových celebrít, dokumenty z natáčania a koncerty svetových i domácich hudobných hviezd. HBO pravidelne vyhotovuje tiež práva na vysielanie prestížnych udalostí zo sveta filmu a zábavy - udeľovanie Oscarov či Zlatých glóbusov.

S Lepšia.TV máte možnosť živé vysielanie HBO stanice kedykoľvek zastaviť, pretočiť či práve bežiace relácia pustiť od začiatku, a to pokojne až 7 dní spätne. Takže už sa vám nemôže stať, že svoj obľúbený film zmeškáte. Užívajte si HBO online na všetkých obrazovkách kedykoľvek a kdekoľvek v HD rozlíšení. Sledujte live HBO relácie cez internet tiež na cestách!
Sledujte HBO a všetkých 108 staníc (65 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1690 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 65 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1690 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko