Stanice HBO nabízí ty nejlepší pořady bez reklam 24 hodin denně! Sledujte filmový blockbusterůy a celé seriály online. Do této kategorie spadají kromě filmů a seriálů např. dokumentární filmy, filmové magazíny, portréty filmových celebrit, dokumenty z natáčení a koncerty světových i domácích hudebních hvězd. HBO pravidelně pořizuje též práva na vysílání prestižních událostí ze světa filmu a zábavy – udílení Oscarů či Zlatých glóbů. S Lepšia.TV máte možnost živé vysílání HBO stanice kdykoli zastavit, přetočit či právě běžící pořad pustit od začátku, a to klidně až 7 dní zpětně. Takže už se vám nemůže stát, že svůj oblíbený film zmeškáte. Užívejte si HBO online na všech obrazovkách kdykoliv a kdekoliv v HD rozlišení. Sledujte live HBO pořady přes internet také na cestách!
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1232 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1232 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski