Sledovať Mia and me online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Mia and me
  Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Réžia:
Gabor Tom Steisinger, Jean Luc Massicci, Andy Kelly, Ángel Izquierdo, Daniele Pintene, Marc Meyer
Hrajú:
Rosabell Laurenti Sellers (Mia), Josephine Benini (Violetta), Asia Amodeo, Linda Ballantyne (Queen Mayla), Jordan Barrit, Filippo Berti
Krajina:
Nizozemí, Německo, Itálie, Kanada
Rok výroby:
2011
Popis:
Všechno to začne jako fantastická pohádka - ale pro Miu se brzy stane skutečností. Bude muset v sobě najít dostatek síly, aby dokázala zachránit ohrožené jednorožce a celý svět. O zemi Centopii už kdysi četla v prastaré knize plné mýtů. Teď se však prostřednictvím portálu zhotoveného jejím otcem najednou skutečně ocitne v této podivuhodné bájné říši, mezi elfy, jednorožci a draky.
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
Kika Kika Archív a všetky videá relácií televízie Kika online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski