Sledovať film
Malý princ
online

Film Malý princ
  Trailer  k filmu Malý princ
Prehrajte si film Malý princ HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 280 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Malý princ

Ústrednou postavou je malé dievčatko, ktorú sa jej mama snaží pripraviť na skutočný svet dospelých. Jej plán naruší trochu excentrický, ale zato dobrosrdečný sused, letec, ktorý dievčatku predstaví neobyčajný svet, ktorý mu pred dávnym časom ukázal Malý princ. Vo svete, kde je všetko možné, začne pre malé dievčatko kúzelná cesta do vnútra vlastnej predstavivosti, na ktorej sa presvedčí, že skutočne môžeme vidieť len srdcom.

Originálny názov:

The Little Prince

Réžia: Mark Osborne
Hrajú: Jeff Bridges (Aviator), Mackenzie Foy (malá dívka), Rachel McAdamsová (matka), Marion Cotillardová (Rose), Riley Osborne (little prince), James Franco (Fox)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 17.12.2023 09:21

Recenzie filmu Malý princ:

Velice příjemné překvapení, které mi udělalo neskonalou radost. Malý princ není příběh o malém princi. Je to o malé holčičce v dospělém světě plném pravidel, který ji nedovoluje prožívat dětství. A tak se spřátelí s podivuhodným staříkem, který jí začne vyprávět o chlapci, kterého kdysi potkal v poušti po havárii letadla. ... Prostě originálně zpracovaný známý příběh, kde funguje vše a emoce z něj jen prýští. Umělecky i vypravěčsky vypiplané s inteligentním scénářem. Může si snad člověk přát víc? Možná ano, ale těžko si to dokáži představit. 80%
80% ondrej.bezouska
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina