Sledovať Myšiak Stuart Little 2 online

Prehrajte si Myšiak Stuart Little 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Myšiak Stuart Little 2
  Trailer k filmu Myšiak Stuart Little 2   Sledovať Myšiak Stuart Little 2 online
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Rob Minkoff
Hrajú:
Michael J. Fox (Stuart Little (hlas)), Geena Davisová (paní Eleanor Littleová), Hugh Laurie (pan Frederick Little), Jonathan Lipnicki (George Little), Anna Hoelcková (Martha Littleová), Ashley Hoelcková (Martha Littleová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Myšiak Stuart opäť v akcii!

Sú tomu dva roky, čo sme naposledy navštívili rodinu myšiaka Stuarta Littla. Odvtedy sa mnohé zmenilo - Stuart je o niečo starší a spokojne žije novým štýlom života. Cestuje do školy vo svojom vlastnom aute, naučil sa lepiť modely lietadiel a je pyšný na to, že sa mu podarilo dostať do futbalového tímu. Rád sa hrá so svojím veľkým bratom Georgom a s novou sestričkou Marthou, dokonca si začína rozumieť i s večne namosúrenou mačkou Sniežikom. I napriek tomu Stuart túži po blízkom priateľovi, s ktorým by si rozumel viac ako s ostatnými. Jedného dňa cestou zo školy Stuart začuje hlasný výkrik a na sedadlo spolujazdca v jeho aute dopadne zranený vták. Keď precitne z bezvedomia, tajomná operená slečna sa mu predstaví ako Margalo a vystrašeným hlasom Stuartovi vysvetlí, že je ohrozovaná sokolom - obávaným zločincom, ktorý terorizuje všetky zvieratá z Manhattanu. Keď sa Stuart dozvie, že Margalo stratila domov, trvá na tom, aby zostala s rodinou Littlovcov. Pán a pani Littlovci Margalu ihneď prijmú a k veľkej nevôli Sniežika jej ponúknu možnosť zostať tak dlho, ako len bude chcieť. Už po niekoľkých dňoch je všetkým jasné, že pôvabná Margalo Stuarta očarila. Ona však skrýva temné tajomstvo a nie je tým, čím sa zdá byť. Keď potom náhle záhadne zmizne, Stuart sa spolu so Sniežikom vydajú na vzrušujúcu cestu za jej záchranou. Dvojica nemá tušenie, do čoho sa púšťa - Struart vie iba to, že musia nájsť hniezdo sokola a priviesť Margalo späť. Pre malú myš a jej zhýčkaného mačacieho druha je to ťažká úloha, ale ako hovorí sám Stuart:
Hodnocenie:
55 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski