Film
Ako vycvičiť draka

Film Ako vycvičiť draka
  Trailer k filmu Ako vycvičiť draka Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Jediný kto nie je drsný je hlavný hrdina Skyťák, vikingský teenager, ktorému sa nedarí zapadnúť medzi obyvateľov ostrova. Všetko by bolo jednoduchšie ak by nebol synom náčelníka a ak by sa otec nesnažil mladého chlapca uviesť medzi dospelých. Skyťák sa musí naučiť ako skoliť draka a keďže ho príroda neobdarovala svalmi, musí vymyslieť iný spôsob a to ešte netuší, že ho čaká jedno krásne priateľstvo, práve s drakom.

Originálny názov:

How to Train Your Dragon

Hrajú: Jay Baruchel (Hiccup (hlas)), Gerard Butler (Stoick (hlas)), Craig Ferguson (Gobber (hlas)), America Ferreraová (Astrid (hlas)), Jonah Hill (Snotlout (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська