Sledovať O Všudybylovi online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
O Všudybylovi
  Trailer k filmu O Všudybylovi   Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Svatava Simonová
Hrajú:
Petr Svoboda, Jarmila Švehlová, Miroslav Moravec, Eliška Balzerová, Jaroslava Adamová, Dana Medřická
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1976
Popis:
V jednom království žije ovdovělý král a jeho rozmarná a svéhlavá dceruška Jitka. Jednou král na lovu zabloudí a potká tajemnou stařenu a její krásnou dceru. Okamžitě se do dívky zamiluje a vezme si ji sebou na zámek. Jenže Jitka není z nové matky nadšená. A tak zjistí, že nastávající královna není dcerou podivné ženy. Ale na cestě za poznáním, kdo je kdo a jakou roli v pohádkovém příběhu podle F. Hrubína hraje, má snad nejdůležitější roli Všudybyl, mladík, který nabídne v pravé chvíli Jitce pomoc a své srdce.
Hodnocenie:
64 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski