Stanice ČT1 se řadí do nabídky České veřejnoprávní televize a primárně se zaměřuje na rodiny s dětmi. Vysílání ČT1 zahrnuje české i zahraniční filmy a seriály, zábavné pořady a publicistiku z vlastní produkce i tematické magazíny a zpravodajství ze Severní Moravy. Lepšia.TV vám přináší vysílání ČT1 live online i kompletní archiv s desítkami titulů. Sledujte stanici až 30 dní zpětně nebo si své oblíbené pořady nahrajte a pusťte, až budete mít chuť vy. Vybírejte z nabídky pořadů ČT1 nebo sledujte stanici živě online.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski