Sledovať Peppa Pig online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Peppa Pig
  Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Rodinný
Réžia:
Caillou Scott, Joris van Hulzen, Sarah Roper, Phil Hall, Neville Astley, Mark Baker
Hrajú:
John Sparkes (komentátor), Morwenna Banksová (Mummy Pig / ...), Richard Ridings (táta prase), Oliver May (George Pig / ...), Alice May (George Pig / ...), Lily Snowden-Fine (Peppa Pig)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích?
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
Super RTL Super RTL Archív a všetky videá relácií televízie Super RTL online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski