Sledovať
Princ Krasoň
online

Princ Krasoň
  Trailer k filmu Princ Krasoň Trailer
Prehrajte si Princ Krasoň online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 129 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do Princa Krasoňa. Ešte keď bol malý chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zaľúbi. Aby prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny o ktorom ani netuší, že to v skutočnosti dievča Lenore, prezlečené za chlapca a jediné dievča v krajine na ktorú kliatba neplatí. Rozprávka od tvorcov Shrek prinesie vtipný príbeh pre celú rodinu o odvážnych a správnych rozhodnutiach či pravej láske.

Réžia: Ross Venokur
Hrajú: Wilmer Valderrama (okouzlující princ), Demi Lovato (Lenore), Ashley Tisdale (popelka), Jillian Bell (další hlasy), Tara Strongová, Jim Cummings
Scénár: Ross Venokur
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 56 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 19.8.2022 09:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko