Sledovať
Princezna ze mlejna
online

Princezna ze mlejna
  Trailer   k filmu Princezna ze mlejna
Prehrajte si Princezna ze mlejna online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 135 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii: Princezna ze mlejna

V juhočeskej dedinke uprostred strieborných rybníkov a tmavých lesov žije Jindřich, ktorý sa jedného dňa vyberie do sveta s pevným rozhodnutím oslobodiť zakliatu princeznú. Cestou sa dostane do strašidelného mlyna, kde žije so svojím otcom krásna Eliška. Mládenec sa Eliške páči, preto mu povie, že zakliata princezná je v rybníku a Jindřich zostáva v mlyne ako pomocník. To sa však nepáči čertovi a vodníkovi, ktorým sa Eliška páči. Pomocou rôznych intríg a zaklínadiel sa snažia Jindřicha z mlyna vypudiť, ale zakrátko sa tam objavuje tretí ženích - starý boháč. Keďže však Eliška všetkých ženíchov odmieta, otec mlynár sa nazlostí a dáva jej ultimátum: buď si do splnu vyberie ženícha sama, alebo ju dostane ten, ktorý o jej ruku požiada ako prvý. Medzi ženíchmi teda nastáva boj...

Réžia: Zdeněk Troška
Hrajú: Radek Valenta (Jindřich), Andrea Černá (Eliška), Yvetta Blanarovičová (Čert), Jakub Zindulka (Vodník), Lucie Bílá (Čarodějnice), Alois Švehlík (Mlynář)
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 60 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 25.12.2023 09:41

Recenzie používateľov:

Snad nejvtipnější a nejzábavnější česká moderní pohádka všech dob, a to všechno díky mým oblíbeným postavám v podání Blanarovičové, Zindulky a Bílé. To Troška ještě uměl. Úplně super příběh, herecké výkony a příjemný humor. Pohádka mého dětství.
60% clockworklady
Krásně zpracovaná pohádka se skvělým hereckým obsazením a půvabnými písničkami,které potěší uši.Myslím,že dneska se takové pohádky už nedělají a je to velká škoda
100% Astonpe
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina