Sledovať Putování po Blažených ostrovech online

Prehrajte si Putování po Blažených ostrovech online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Putování po Blažených ostrovech
  Sledovať Putování po Blažených ostrovech online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Ludvík Ráža
Hrajú:
Radoslav Brzobohatý, Jana Preissová, Soňa Novotná, Jan Potměšil, Ivan Trojan, Dagmar Havlová
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
ohádka o touze po spravedlivém a moudrém životě.

Pohádkový příběh o věčném hledání pravdy, lásky a spravedlnosti nás zavede do písečné Antarie, země, která leží kdesi v tajemných dálkách nekonečna. Antarii, tak jako i třem ostrovům života - Ostrovu blažené nevědomosti, Ostrovu blažené lásky a Ostrovu blažené moudrosti - vládne nesmrtelný a mocný Antares. Jeho nejmladší syn Antar, zatouží jednoho dne poznat skutečný život i lásku, a proto se rozhodne vydat na ostrovy života. Otec jej před touto poutí zrazuje - nechce ztratit nejmilejšího syna. Ale mladičký Antar jeho prosby a varování nevyslyší.
Hodnocenie:
60 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski