Sammyho dobrodružství 2 - Útěk z ráje

Sledovať
Sammyho dobrodružství 2 - Útěk z ráje
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Sammy a Ray sú dve nerozlučné morské korytnačky užívajúce si bezstarostný život na koralovom útese. Spoločne dohliadajú na mláďatká Rickyho a Ellu, ktoré nemajú ani potuchy o nástrahách šíreho mora. Jedného dňa sa Sammy a Ray dostanú do rúk pytliakom , ktorí ich predajú do akvária v Dubaji. Malý šéf akvária, morský koník Big D, ich zasvetí do svojho plánu na útek. Avšak Sammy a Ray vymyslia vlastný spôsob, ako sa dostať zo zajatia a to s pomocou ich nových priateľov: rybe menom Jimbo, zdržanlivému homárovi, chobotnici Annabel a celej rodinke tučniakov. V tej chvíli už prichádzajú Ricky s Ellou, aby ich zachránili. Po sérii napínavých momentov a naháňačiek sa naši hrdinovia vydajú na juh, aby sa tam stretli so Shelly, Sammyho prvou a jedinou láskou.

Žáner: Animovaný, Dobrodružný
Réžia: Ben Stassen
Hrajú: Pat Carrollová ((hlas)), Carlos McCullers II (Ray (hlas)), Cinda Adams (veterinář), Dino Andrade (Manuel Hogfish), Chris Andrew Ciulla (Russian Snowcrab (hlas)), Isabelle Fuhrmanová (Shelly (hlas))
Scénár: Domonic Paris
Krajina: Belgicko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 58 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko