Filmová stanice Filmbox premium je určená pro milovníky Hollywoodských trháků. Kanály FilmBox nabízí exkluzivní české a slovenské televizní premiéry mnoha žánrů: akčních, fantasy, dramat, historických až po životopisné. Sledujte pořady, které byly odvysílány před 7 dny s Lepšia.TV. Zažeňte nudu ve vlaku a dopředu si nahrajte svůj oblíbený film a až budete cestovat jednoduše si ho pusťte na mobilu či tabletu přes internet online. Lepšia.TV umožňuje sledování stanice Filmbox Premium v HD kvalitě. Objevte novou dimenzi sledování televize.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1206 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1206 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski