Star Wars: Příběhy Droidů

Star Wars: Příběhy Droidů
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Luke Skywalker a Povstalecká aliance zničili druhou Hvězdu smrti a tím jednou provždy porazili Impérium. Nyní slaví své vítězství ve vesnici Ewoků na Endoru. C-3PO a R2-D2 vypráví Lukovi, Leie, Hanovi, Chewbaccovi a ostatním Povstalcům svá dobrodružství, jež je zavedla přímo doprostřed konfliktů Jediů a Sithů. Mezitím se však ve vesnici Ewoků objeví záhadný lupič, který odcizí admirálu Ackbarovi jeho loď a jako rukojmí si vezme astromecha R2-D2.

Originálny názov:

Lego Star Wars: Droid Tales

Žáner: Animovaný
Hrajú: Anthony Daniels (C-3PO), Tom Kane (komentátor), Trevor Devall (Jar Jar), Eric Bauza (Luke Skywalker), Michael Donovan (Count Dooku), Michael Daingerfield (Han Solo)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 77 %
Vysielané na: ČT :D
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська