Sledovať Super třída na škole v přírodě online

Prehrajte si Super třída na škole v přírodě online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Super třída na škole v přírodě
  Sledovať Super třída na škole v přírodě online
Žáner:
Drama, Komedie, Rodinný
Réžia:
Barbara Bredero
Hrajú:
Marieke de Kleine (matka od Sepa), Raymonde de Kuyper (matka Kees), Leah Dean (Hasna), Martijn Fischer (Koos), Whitney Franker (Lisa), Caitlyn Geerlings (Rachida)
Krajina:
Nizozemí
Rok výroby:
2013
Popis:
Třída 6. B jede pod vedením pana učitele Keese na školu v přírodě. Bohužel je však na výletě přítomna i paní ředitelka Dreusová, a tak se zdá, že třídní výprava nebude žádná zábava, ale naopak pořádná dřina plná úkolů a cvičení. V kempu se třídě naplní ta nejhorší očekávání. Paní Dreusová začíná den ranní rozcvičkou, po které následuje dlouhý běh. Vše se změní ve chvíli, kdy si natáhne záda. Vedení se ujímá pan učitel Kees. Ředitelka ale trvá na tom, aby se pevně držel plánu. Bezpečnost dětí je totiž vždy na prvním místě
Hodnocenie:
62 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski