Sledovať film Hrdinové online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hrdinové
  Sledovať 1394 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Pau Freixas
Hrajú:
Eva Santolariaová (Cristina), Alex Brendemühl (Sala), Emma Suárezová (Glòria), Lluís Homar (Lluís), Nerea Camacho (Helena), Ferran Rull (Xavi)
Krajina:
Španělsko
Rok výroby:
2010
Popis:
"Muž projíždí krajinou ve spěchu, aby se dostal na důležitou obchodní schůzku. Jeho mysl je posedlá myšlenkami na prezentaci, kterou přednese významnému klientu - prezentaci, která by mohla být zlomovým bodem v jeho kariéře. Není připraven na zpoždění ani překvapení, ale osud má pro něj připraveno mnohé. Tělo uprostřed silnice - dítě. Skočí na brzdy a podaří se mu zastavit auto právě včas. Dítě je naštěstí v pořádku, ale zmatené. Muž by mu rád pomohl, ale jeho klienti na něj čekají ...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski