Sledovať Tajomstvo šťastia online

Prehrajte si Tajomstvo šťastia online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Tajomstvo šťastia
  Sledovať Tajomstvo šťastia online
Žáner:
Fantasy, Rodinný
Réžia:
Josef Holec
Hrajú:
Karel Greif (Janek), Jiří Bartoška (starý muž), Radoslav Brzobohatý (král), Jana Holeňová (princezna Alina), Jozef Króner, Josef Laufer (Magic Master)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
1995
Popis:
Vstúpte s nami do príbehu, v ktorom sa temná moc zla stretáva v odvekom boji s múdrosťou a skromnosťou dobra. Na jednej strane zlý Čarodejník, na druhej dobrý Starec. Medzi nimi bojuje o svoje šťastie aj Jano, ktorý si šťastia ešte príliš neužil. Janko je totiž vyhláseným smoliarom. Naviac je tu aj krásna princezná, ktorá bojuje o svoju lásku a jeden nešťastný kráľ, ktorý celkom stratil dobrú náladu. A aj keď Jano získa zázračný kameň, pomocou ktorého získal z rúk zlého čarodejníka princeznú, ten ešte svoj boj nevzdáva...
Hodnocenie:
57 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski