Sledovať Tam je hviezda Sírius online

Prehrajte si Tam je hviezda Sírius online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Tam je hviezda Sírius
  Sledovať Tam je hviezda Sírius online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Cyril Králik
Hrajú:
Dara Rolins, Karol Čálik, Nora Kuželová, Karol Spišák, Milan Kiš, Dušan Lenci
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Televízna inscenácia o dievčatku Ľubke, ktoré malo bujnú fantáziu. Vďaka nej sa sa ocitla uprostred obyvateľov stredovekého hradu. Ani sám kráľ nevedel, ako sa má správať k záhadnej návštevníčke. Spolu so šašom a dvorným mudrcom skúmali, radili sa, dokonca Ľubku aj skúšali, ale nevedeli prísť na to, čo je Ľubka zač. Ale Ľubka si čoskoro získala ich priateľstvo a náklonnosť svojou úprimnosťou a peknými pesničkami. Sám princ Rastic sa stal Ľubkiným spievodcom po hrade a stredovekých zvykoch. Kráľ, princ a šašo si Ľubku obľúbili natoľko, že sa rozhodli navštíviť ju v jej byte. Cestovanie v čase im zas umožnila Ľubkina fantázia. Uprostred vecí, ktoré sú pre nás celkom bežné, kráľ so svojím sprievodom nevychádzal z úžasu. Ale najviac bol prekvapený Ľubkin otec, keď našiel túto neobvyklú návštevu vo svojej obyvačke. Všetko sa však vysvetlilo a vďaka pesničkám zavládla medzi návštevníkmi a hosti- teľmi dobrá nálada a porozumenie.
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski