Sledovať Tvoj snúbenec, môj milenec online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Tvoj snúbenec, môj milenec
  Trailer k filmu Tvoj snúbenec, môj milenec   Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Komédia, Rozprávka, Romantický
Réžia:
Luke Greenfield
Hrajú:
Ginnifer Goodwin (Rachel), Kate Hudsonová (Darcy), Colin Egglesfield (Dex), John Krasinski (Ethan), Steve Howey (Marcus), Ashley Williamsová (Claire)
Scénár:
Jennie Snyder
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Na oslave svojich tridsiatich narodenín sa Rachel začína trápiť pocitom, že jej život zatiaľ nevychádza podľa jej predstáv. Má síce skvelú prácu v prestížnej právnej kancelárii na Manhattane, to ale Rachel ku šťastiu nestačí. Spokojné flirtovanie jej najlepšej kamarátky, krásnej a energickej Darcy, a jej okúzľujúceho snúbenca Dexa ešte podčiarkne Rachelin pocit osamelosti - večer bude opäť odchádzať domov sama.
Hodnocenie:
59 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko