Sledovať V hlave online

Prehrajte si V hlave online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
V hlave
  Trailer k filmu V hlave   Sledovať V hlave online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Ronaldo Del Carmen, Pete Docter
Hrajú:
Amy Poehlerová (Radost (Ivana Korolová)), Phyllis Smith (Smutek (Zuzana Slavíková)), Richard Kind (Bing Bong (Michal Bumbálek)), Bill Hader (Strach (Pavel Tesař)), Lewis Black (Vztek (Jaromír Meduna)), Mindy Kalingová (Nechuť (Nikola Votočková))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Víš kdo bydlí u Tebe v hlavě?

Obdobie dospievania môže byť veľmi komplikované. Riley, která je vytrhnutá zo svojho starého života na americkom Stredozápade potom, ako sa jej otec musí kvôli novej práci presťahovať do San Francisca, nie je žiadnou výnimkou. Rovnako ako my všetci, aj Riley je zmietaná svojimi emóciami - Eufóriou, Strachom, Hnevom, Nechutenstvom a Depresiou. Všetky tieto emócie spoločne nažívajú v tzv. Riadiacom centre v mozgu, odkiaľ jej pomáhajú vysporiadať sa s nástrahami bežných dní. V čase keď sa Riley snaží vyrovnať so zmenou, ktorú jej prináša presťahovanie sa na nové miesto, prepukne v Riadiacom centre zmätok. A hoci sa Eufória, ako Rileyina dominantná emócia snaží zachovať pozitívne myslenie, objavujú sa medzi jednotlivými pocitmi nezhody v tom, ako sa najlepšie vysporiadať so životnou zmenou, novým domovom a školou.
Hodnocenie:
81 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko