V hlave

Sledovať
V hlave
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Obdobie dospievania môže byť veľmi komplikované. Riley, která je vytrhnutá zo svojho starého života na americkom Stredozápade potom, ako sa jej otec musí kvôli novej práci presťahovať do San Francisca, nie je žiadnou výnimkou. Rovnako ako my všetci, aj Riley je zmietaná svojimi emóciami - Eufóriou, Strachom, Hnevom, Nechutenstvom a Depresiou. Všetky tieto emócie spoločne nažívajú v tzv. Riadiacom centre v mozgu, odkiaľ jej pomáhajú vysporiadať sa s nástrahami bežných dní. V čase keď sa Riley snaží vyrovnať so zmenou, ktorú jej prináša presťahovanie sa na nové miesto, prepukne v Riadiacom centre zmätok. A hoci sa Eufória, ako Rileyina dominantná emócia snaží zachovať pozitívne myslenie, objavujú sa medzi jednotlivými pocitmi nezhody v tom, ako sa najlepšie vysporiadať so životnou zmenou, novým domovom a školou.

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy, Komédia, Rodinný
Réžia: Ronaldo Del Carmen, Pete Docter
Hrajú: Amy Poehlerová (Radost (Ivana Korolová)), Phyllis Smith (Smutek (Zuzana Slavíková)), Richard Kind (Bing Bong (Michal Bumbálek)), Bill Hader (Strach (Pavel Tesař)), Lewis Black (Vztek (Jaromír Meduna)), Mindy Kalingová (Nechuť (Nikola Votočková))
Scénár: Ronaldo Del Carmen, Amy Poehlerová, Josh Cooley, Meg LeFauve, Pete Docter, Bill Hader
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko